Pomáhají nám

Sponzoři

Táboření
Táboření

Taboreni.cz na jednom místě zprostředkovává informace o táborech a jiných volnočasových aktivitách pro děti a mládež. Na portálu www.taboreni.cz najdete především tábory pro děti. Dětské letní tábory, dětské zimní tábory, sportovní kurzy v létě i v zimě, příměstské tábory, školy v přírodě - to vše a ještě mnohem více můžete najít na tomto webu. Samozřejmostí jsou tábory na nadcházející sezónu. Katalog je pravidelně kontrolován a v jeho obsahu je výhradně aktuální nabídka dětských táborů. Tábory jsou tříděny podle přehledných kategorií, hledat tak můžete podle zaměření nebo i podle lokality a pořadatele.

Balistas
Balistas

Český eshop spojující zbraně, outdoor, lov a myslivost. Balistas dává dohromady všechny aktivní lidi s láskou k přírodě. Vraťte se ke svým radostem. Blbněte jako malí a nestyďte se za to.

My tomuto eshopu vděčíme za věnování věcí pro naše hrdiny. Každý rok od tohoto obchodu dostáváme něco nového, a děti si tak mohou každý rok vyzkoušet něco nového. Byli jsme obdarování například westernovou vzduchovkou, indiánskou foukačkou, luky a šípy, křesadly, praky, diabolkami a ocelovými kuličkami do vzduchovky. Co dalšího dostaneme v letošním roce? O tom Vás budeme informovat na sociálních sítích. My každopádně mockrát děkujeme za věnování těchto věcí, které si mohou děti u nás na táborech vyzkoušet.

Fantom print
Fantom print

Nakladatelství FANTOM Print je jedno z největších českých nakladatelství specializujících se na fantasy, sci-fi, LitRPG a literární adaptace počítačových her.

Toto nakladatelství má pobočky v Praze, Brně i v Ostravě.

Borovice
Borovice

Informace pro dětskou rekreaci, tábory, cestování skupin a volný čas. Katalog ubytování, dětské tábory, tábořiště. Od roku 1998 je Borovice.cz na internetu místem, kde mohou lidé, kteří pracují s dětmi jak profesionálně (učitelé, DDM), tak ve volném čase (vedoucí oddílů, klubů, táborů) hledat inspiraci, ubytování na víkendové výpravy, na lyžařské kurzy nebo nápady na výlety.

Dětské tábory
Dětské tábory

Tento portál si klade za cíl zpřístupnit široké veřejnosti nabídku dětských táborů a podobných akcí pro děti a to vše tzv. „pod jednou střechou“ v co nejpřehlednější a nejjednodušší formě. Pokud hledáte jakýkoliv tábor či jiný prázdninový pobyt pro vaše dítě, pak jste tady správně! Tento portál by nefungoval bez pořadatelů táborů, vkládající k nim informace o svých táborech a za to jim patří velké poděkování.

České tábory
České tábory

Dětské tábory jsou v naší republice fenoménem, který nám mnohde ve světě závidí. Jedná se o jeden z největších webů o dětských táborech. Jejich snahou je nabídnout co nejširší nabídku dětských táborů během celého roku a pomoci vám se v jejich široké nabídce zorientovat.

Příměšťáky
Příměšťáky

Web Příměšťáky.net má za cíl propojit jednoduchou formou pořadatele příměstských táborů s rodiči, kteří příměstské tábory hledají. V jejich katalogu najdete příměstské tábory z celé České republiky, které můžete snadno vyhledat podle lokality nebo zaměření tak, abyste ho měli dobře dostupný a děti bavil.

Začni psát svůj příběh! Příběh plný dobrodružství, kamarádů a nezapomenutelné zábavy!

Staň se hrdinou na našem táboře!

Přihláška zde

Pomáhají nám