Partner - Balistas

Balistas

První český e-shop, který spojuje zbraně, outdoor, lov a myslivost

Když v roce 2008 Jan Kaleta skončil se závodní střelbou na běžící terč, přemýšlel, co dál. Protože se s Markem Děnglem kamarádili roky, střelbu milovali a viděli v ní potenciál, začali prodávat vzduchovky na zbrane-vzduchovky.cz. Přes den e-shop vedli, po nocích balili objednávky. Postupně do firmy přicházeli noví kolegové: hráči airsoftu, myslivci, bývalí vojáci. Tohle spojení kluky nahlodávalo. Říkali si, že by bylo super, kdyby se vše propojilo. V té době nápad prozatím odložili. I proto, že se obchodu začínalo dařit.

Ve firmě to připisují třem věcem. Vyznají se a umí poradit, prodávají kvalitní produkty a záleží jim na dobrých vztazích. Kluci pravidelně navštěvují dodavatele i výrobce po celém světě. Díky tomu, že sedmkrát obletěli zeměkouli, jsou dnes u nás i na Slovensku výhradními distributory značek Evanix, Cometa, Jandao, Kral, Megaline nebo Sig Sauer. Dotáhli to na jednoho z největších prodejců a dovozců vzduchovek, plynovek a flobertek v Česku.

I když byli spokojení, celou dobu se jim vracel nápad na spojení vzduchovek s různými obory. Uzrál roku 2012 na veletrhu v Norimberku a hlavně v Las Vegas. Tady si kluci řekli: „To je přesně ono.“  V jednom obchodě si vyberete věci pro přežití v přírodě, vzduchovku pro sebe, airsoftku pro syna, doplňky do domu i do auta… Od té doby hledali odpověď na otázku, jestli se stejný koncept uplatní i u nás. Tou odpovědí je Balistas.cz.

První český e-shop propojující zbraně, outdoor, lov a myslivost. Balistas dává dohromady všechny aktivní lidi s láskou k přírodě. Vraťte se ke svým radostem. Blbněte jako malí a nestyďte se za to. Užívejte si život a přírodu jako my.

Webové stránky: www.balistas.cz
FB stránky: facebook.com/balistas.cz
Instagram: instagram.com/balistascz

Začni psát svůj příběh! Příběh plný dobrodružství, kamarádů a nezapomenutelné zábavy!

Staň se hrdinou na našem táboře!

Přihláška zde

Pomáhají nám